Zarezerwuj pobyt w samym centrum Szczawnicy

Twój odpoczynek to dla nas priorytet

Skontaktuj się z nami jeśli masz jakieś pytania lub aby zarezerwować Swój pobyt.

Na miejscu czekają na Ciebie wspaniałe widoki, które możesz podziwiać z naszego tarasu widokowego wraz z poranną kawą. Również wieczorne posiedzenie przy grillu może dostarczyć wiele pozytywnych emocji, rozkoszując się smakiem grilla oraz wspaniałymi widokami wokół.

Znajdujemy się przy samym deptaku obok Parku Dolnego na lekkim wzniesieniu przez co widoki, które nam towarzyszą zapierają dech w piersiach. Jednocześnie nasi goście mogą korzystać z lokalizacji, która jest świetna ze względu na umiejscowienie w samym centrum Szczawnicy.

Znajdujemy się również zaraz przy przepięknym lesie przez który w niedalekiej przyszłości ma przebiegać park krajobrazowy, a jednocześnie rano zaraz za ogrodzeniem mogą przywitać nas mieszkańcy okolicznych lasów.

 

Kliknij przycisk poniżej, aby połączyć się z recepcją.

Previous slide
Next slide

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Znajdą Państwo tutaj najczęściej zadawane pytania, na które być może chcieliby Państwo znać odpowiedź.

Pokój można zarezerwować przez stronę internetową na stronie głównej lub też telefonicznie pod numerem telefonu recepcji.

Tak akceptujemy bony turystyczne do czasu aż będą aktywne i możliwe do zrealizowania.

Tak, akceptujemy grupy zorganizowane oraz prowadzimy wyżywienie. Zapytania o ceny oraz dostępność można uzyskać pod numerem telefonu 795-000-014

Grupy Zoorganizowane

Recepcja

Rezerwacje Indywidualne